top of page
tým_edited.jpg


Pomůžeme vám se stresem, pohodou a pozitivním myšlením

Stres ze školy

Úzkosti

Sebepoškozování

Kyberšikana

Problémy doma

Spánek

Pomáhající aplikace

HeadSpace

https://www.headspace.com/

Aplikace HeadSpace je průvodcem meditací, relaxace, klidného spánku, procvičování všímavosti, prožívání přítomného okamžiku.

Happify

https://www.happify.com/

Kdo pomůže?

Pomoc v životě potřeboval, potřebuje nebo bude potřebovat každý. Přiznejme si to. Není žádná ostuda nebo hanba požádat o radu či pomoc. Na světě je hned několik lidí, kterým na tobě záleží a pomoct ti chtějí. Rodiče, prarodiče, kamarádi, odborníci, psychologové, učitelé, blízcí, příbuzní. Mezi těmito lidmi se přece musí najít někdo kdo ti pomůže. A pokud ne, tak je tady pro tebe vždy I psych a členové týmu, kterým vždy můžeš napsat. 

Buďte sami sebou

Jedna z nejdůležitějších a nejpotřebnějších rad do života. Často si ani neuvědomujeme jakési upozadění našeho pravého já. V životě můžeme být ať už kýmkoliv donucení se chovat podle něho. Je to složité. Důležité je být silný, projevit své city a osobnost.  

Slzy léčící tělo, duši i srdce

Slzy. Někdo se na ně může dívat jako na známku slabosti. Pro někoho je pláč nepostradatelnou součástí života. Možná se to nezdá, ale slzy potřebujeme všichni. Pláč nás nepřepadá jen tak, z ničeho nic. Pomáhá nám vyrovnat se se stresem, nepříjemnými situacemi nebo smutkem. 

Naše tipy na stres a pozitivní myšlení

Kája vám doporučuje zacvičit si jógu nebo si zajít ven zaběhat.

Doporučuje například toto video:

https://youtu.be/_XBVI0HeegQ

Základy pozitivního myšlení

Myšlenky ať už jsou pozitivní nebo negativní značně ovlivní naše tělo i mysl, a to opravdu moc. Mnoho vědců už dokázalo, že pozitivně myslící lidé ve skutečnosti mohou žít mnohem šťastnější život. V pozitivním myšlení je neuvěřitelná síla. 

sonnentor_edited.jpg
sonnentor.jpg
Ks2j68AC_400x400_edited.jpg
Ks2j68AC_400x400.jpg
linka bezpečí.png
linka bezpečí.png
  • Instagram
obrázek-20220531-112006-c470448c.jpeg

akce pro školy

Zaměření na prevenci studentů

1. a  2. stupně základních škol a jim ekvivalentním třídam víceletých gymnázii.

bottom of page